Chemia

BONA - Wszystko co najlepsze do podłóg drewnianych

Profesjonalne i trwałe wykonanie oraz zabezpieczenie podłóg drewnianych można otrzymać poprzez stosowanie odpowiednich środków chemicznych. Aby drewno długo cieszyło swoją barwą i blaskiem, należy używać tylko oryginalnych i sprawdzonych produktów.

Polecamy doskonałe produkty szwedzkiej firmy Bona oraz niemieckiej firmy Loba. Ekologiczne i twałe kleje oraz lakiery na długo pozwolą zachować najwyższą jakość podłóg i ich trwałość. Poprzez odpowiednią strukturę i skład zachowują naturalny wygląd drewna, co pozwala na bardzo długi okres trwałości podłogi.
Bona System - szeroka gama produktów

Poprzez Bona System oferujemy szeroką gamę znakomitych i bezpiecznych dla środowiska produktów.

System ten obejmuje wszystko co jest potrzebne podłodze w całym okresie jej użytkownania, od szlifowania, polerowania przez lakierowanie, klejenie do jej pielęgnacji.
Z Systemem Bona gwarantujemy kompatybilność pdoruktów na każdym poziomie.Lakierowanie - Olejowanie

Szukając połysku, koloru, odporności na poślizg czy też trawłości, Bona jest w stanie zapewnić Ci idealne rozwiązanie. Możemy zagwarantować rezultaty pierwszej klasy - piękno, trwałość i łatwość utrzymania drewnianej podłogi, niezależnie od jej rodzaju, za każdym razem kiedy używasz lakierów nawierzchniowych oraz olejów firmy Bona.

Pionierska w latach 70-tych ze swoimi lakierami na bazie wody,teraz Bona jest światowym liderem oferującym pełną gamę lakierów nie zawierających rozpuszczalników.

Na kolejnych stronach znajdziesz wszystko czego potrzebujesz,od lakierów podkładowych, przez lakiery nawierzchniowe czy oleje do podłóg.Produkty konserwujące

Bona posiada w swojej ofercie gamę produktów konserwujących do użytku profesjonalnego, włączając środki czyszczące, odświeżające oraz produkty naprawcze itd. Posiadamy również ofertę dla klientów indywidualnych. Są to gotowe do użycia produkty, które ułatwiają codzienne utrzymanie czystości.
Szlifowanie - Polerowanie

Szlifowanie podłogi było jak dotąd praca nieprzyjemną, przy której pył był wszechobecny.Z systemem bezpyłowego szlifowania Bony te dni już minęły! Bona polepsza warunki pracy parkieciarzy i ustanawia nowe standardy w tworzeniu efektywnych, ergonomicznych i bezpyłowych maszyn szlifujących. Znajdziesz tutaj kompletną gamę maszyn i materiałów ściernych potrzebnych w całym cyklu użytkowania podłogi.

Klejenie

Klejenie podłóg drewnianych jest kluczem osiągnięcia doskonałych wyników końcowych. Chodzi o uzyskanie odpowiedniej kombinacji siły i elastyczności, aby otrzymać najlepszą podstawę dla pięknej i długotrwałej drewnianej podłogi. Bez wzglęgu na podłoże, wilgotność czy nierówność, z Boną otrzymujesz wszystkie potrzebne narzędzia.
Nieustanne badania, ciągły dialog z wykonawcami oraz lata doświadczeń umożliwiają nam stanie na czele rozwoju.